Ви перебуваєте в режимі підказок Вимкнути
Глосарій

Placement | Розміщення цінних паперів

Розміщення цінних паперів - це етап емісії, на якому відбувається укладання угод, спрямованих на відчуження цінних паперів їх першим власникам. У момент розміщення інвестори купують облігації на первинному ринку, а в подальшому вони можуть або тримати папери до погашення/оферти, або продати їх на вторинному ринку, на якому здійснюється обіг цінних паперів.

До безпосереднього розміщення облігації емітент повинен пройти кілька етапів: прийняття рішення про випуск облігацій, вибір організаторів розміщення, підготовка емісійної документації (в першу чергу, проспекту емісії), премаркетінг і road-show. Після проходження всіх цих підготовчих етапів емітент за допомогою фінансових посередників приступає до розміщення.

Виділяють два типи розміщення: публічне і приватне. Приватне розміщення - це розміщення серед заздалегідь обмеженого і відомого кола інвесторів. Публічне - це розміщення на ринку серед широкого кола осіб. Розміщення може відбуватися способами відкритою і закритою підписки, а також конвертації одних емісій в інші. Форматами розміщення можуть бути букбілдінг, аукціон за ціною або купону.

Інформацію про розміщення облігацій на сайті Cbonds можна подивитися в розділі «Календар подій» - «Розміщення» за посиланням: https://cbonds.ua/calendar/placements/

Терміни з цієї ж категорії
Терміни з цієї ж категорії

вивчити найповнішу базу даних

800 000

облігацій у всьому світі

Більше 400

джерела цін

80 000

акцій

9 000

ETF

відстежуйте свій портфель найефективнішим способом

  • скринінг облігацій
  • Watchlist
  • Excel ADD-IN
Необхідно зареєструватися для отримання доступу.