Ви перебуваєте в режимі підказок Вимкнути

Про компанію та контакти

Група компаній Cbonds - інформаційне агентство, що спеціалізується в сфері фінансових ринків. Група здійснює діяльність за наступними напрямками бізнесу: підтримка і розвиток інформаційних сайтів (Cbonds.ua), проведення тематичних конференцій з фінансових ринків, видавнича діяльність (журнал Cbonds Review та щорічні довідники).
Серед наших клієнтів є регіональні банки, управляючі активами, брокерські компанії, сімейні офіси та приватні інвестори з усього світу. Ми пропонуємо своїм клієнтам послуги за передплатою, канали даних та рішення для API.

Типи інструментів

Облігації

В нашій базі даних понад 500 000 облігацій, які перебувають в обігу, з 180 країн. У тому числі ми забезпечуємо 100% покриття бази єврооблігацій і надаємо цінові дані з більш ніж 300 біржових і позабіржових джерел. Для випусків облігацій ми підтримуємо описові характеристики, документацію, цінову інформацію і рейтинги.

Акції

Ми надаємо дані по акціях, що торгуються на найбільших глобальних біржових майданчиках (на даний момент понад 100 бірж). Для кожної акції ми також забезпечуємо наявність описових характеристик, документації, цінової інформації та дивідендів.

ETF і паєві фонди

Ми агрегуємо і надаємо дані з глобальних ETF, а також по локальним пайовим фондам на окремих ринках. За фондам ми підтримуємо описові характеристики (стратегії, комісії і тд), цінову інформацію та структуру активів.

Індекси

Ми підтримуємо дані по сотнях індексів та індикаторів, що відносяться до облігаційного ринку, ринку акцій, строкового і грошового ринку, макроекономіці.

Рейтинги

Cbonds надає рейтингову інформацію від глобальних рейтингових агентств, а також від локальних агентств по всьому світу

Фінансова звітність

Ми підтримуємо базу даних фінансової звітності компаній, які є емітентами акцій та облігацій

Команда

  • Sergei Lyalin
    CEO & Founder
  • Alessandro Lombardo
    Керівник міжнародного відділу
  • Lana Veselova
    Менеджер по роботі з клієнтами

Контакти

Написати нам: pro@cbonds.info
Необхідно зареєструватися для отримання доступу.