Ви перебуваєте в режимі підказок Вимкнути

Про компанію та контакти

Група компаній Cbonds - інформаційне агентство, що спеціалізується в сфері фінансових ринків. Група здійснює діяльність за наступними напрямками бізнесу: підтримка і розвиток інформаційних сайтів (Cbonds.ua), проведення тематичних конференцій з фінансових ринків, видавнича діяльність (журнал Cbonds Review та щорічні довідники).
Серед наших клієнтів є регіональні банки, управляючі активами, брокерські компанії, сімейні офіси та приватні інвестори з усього світу. Ми пропонуємо своїм клієнтам послуги за передплатою, канали даних та рішення для API.

Типи інструментів

Облігації

В нашій базі даних понад 500 000 облігацій, які перебувають в обігу, з 187 країн. У тому числі ми забезпечуємо 100% покриття бази єврооблігацій і надаємо цінові дані з більш ніж 300 біржових і позабіржових джерел. Для випусків облігацій ми підтримуємо описові характеристики, документацію, цінову інформацію і рейтинги.

ETF і паєві фонди

Ми агрегуємо і надаємо дані з глобальних ETF, а також по локальним пайовим фондам на окремих ринках. За фондам ми підтримуємо описові характеристики (стратегії, комісії і тд), цінову інформацію та структуру активів.

Акції

Ми надаємо дані по акціях, що торгуються на найбільших глобальних біржових майданчиках (на даний момент понад 100 бірж). Для кожної акції ми також забезпечуємо наявність описових характеристик, документації, цінової інформації та дивідендів.

Індекси

Ми підтримуємо дані по сотнях індексів та індикаторів, що відносяться до облігаційного ринку, ринку акцій, строкового і грошового ринку, макроекономіці.

Рейтинги

Cbonds надає рейтингову інформацію від глобальних рейтингових агентств, а також від локальних агентств по всьому світу

Фінансова звітність

Ми підтримуємо базу даних фінансової звітності компаній, які є емітентами акцій та облігацій

Команда

Our Offices

Контакти

Необхідно зареєструватися для отримання доступу.