Ви перебуваєте в режимі підказок Вимкнути

Ренкінги Cbonds:
інвестиційні банки

Архівні ренкінги
Ренкінги інвестиційних банків, емітентів облігацій і юридичних консультантів з 2013 року.

Ренкінги юр. консультантів

Внутрішній ринок облігацій


Міжнародний ринок облігацій

Ренкінги емітентів

Внутрішній ринок облігацій


Bondholders Representative League Tables

Внутрішній ринок облігацій

League table – це ренкінг компаній, відсортованих за певними критеріями в порядку зменшення, наприклад, за кількістю випусків, організованих угод або розміщеному на ринку обсягу. Компанія Cbonds публікує на своєму сайті ренкінги з 2013 року. Доступні ренкінги інвестиційних банків, юридичних консультантів та емітентів. Основними користувачами ренкінгу Cbonds є команди Debt Capital Markets та юридичні консультанти, які використовують їх як promotional material, емітенти облігацій, прес-служби, медіа та інші.

Ключовими ренкінгами Cbonds є ренкінги інвестиційних банків. На сайті наведені ренкінги за всіма сегментами ринку єврооблігацій, зокрема в розрізі регіонів, секторів та видів облігацій (ренкінги дебютних випусків, облігацій типу sukuk, зелених облігацій). Ренкінги букраннерів по локальним ринкам охоплюють 18 країн, у тому числі США, Росію та більшість країн регіону СНД, Аргентину, Італію, Туреччину та багато інших.

Ренкинги юридичних консультантів показують позицію компаній, які надають юридичне супроводження угод, серед інших учасників ринку за кількістю організованих період угод. Cbonds публікує подібні ренкінги з єврооблігацій всього світу та локальних паперів Аргентини з деталізацією кому надані юридичні послуги – організаторам випуску чи емітентам.

Відмінною особливістю league tables Cbonds є той факт, що компанія проводить звірку даних з організаторами розміщень та юридичними консультантами на щоквартальній основі. Це дозволяє публікувати достовірну та актуальну інформацію щодо стану учасників на ринку облігацій.

Необхідно зареєструватися для отримання доступу.