Ви перебуваєте в режимі підказок Вимкнути

Партнерська програма Cbonds Заробляйте більше через свою професійну мережу

Бізнес-профіль Cbonds

Cbonds є одним із провідних постачальників фінансових та економічних даних, що охоплює облігації, акції, фонди, макроіндекси, рейтинги, корпоративну фінансову звітність тощо! Наразі Cbonds має понад 1000 клієнтів у понад 80 країнах світу.

Основна ціль Cbonds включає фінансові установи (банки, компанії з управління активами, сімейні офіси, страхові компанії), нефінансові компанії, приватних інвесторів (HNWI).

Більшість наших клієнтів користуються нашими послугами протягом багатьох років, покладаючись на дані Cbonds на довгостроковій основі.

Наші основні послуги включають доступ до веб-сайту Cbonds.com, підписку на веб-сайт та послуги API та Datafeed

Як працює партнерство

Крок 1 — Угода Ми підписуємо з нашими партнерами договір, де фіксуємо умови співпраці
Крок 2 — Підтримка Після цього ми відкриваємо нашому партнеру повний доступ до сайту Cbonds, організовуємо навчальний вебінар і надаємо всі відео та текстові матеріали з повним описом послуг Cbonds. Ми завжди доступні, щоб відповісти на будь-яке запитання наших партнерів щодо Cbonds
Крок 3 — Генерація потенційних клієнтів Коли партнер знаходить клієнта, який потенційно зацікавлений у послугах Cbonds (підписка або API), він знайомить клієнта з нашим менеджером з міжнародних продажів, і в разі завершення угоди ми виплачуємо винагороду на основі попередньо узгоджених ставок. .
Ми в будь-який момент готові відповісти на запитання наших партнерів щодо Cbonds partners@cbonds.com

Хто може бути партнером Cbonds?

Ми не ставимо жодних обмежень. Звичайно, наша клієнтська база переважно складається з фінансових установ і HNWI, і ми здебільшого шукаємо партнерів, які мають зв’язки з цими групами клієнтів. Партнером може бути як фізична особа, так і компанія.

Можливі партнерські ролі Менеджер (генеральний директор, інформаційний директор тощо), менеджер казначейства, менеджер активів/портфеля, трейдер, ризик-менеджер, аналітик, консультант з продажів/інвестицій, HNWI, блогер або впливова особа тощо

Профіль компанії можливого партнера Банки, компанії з управління активами, сімейні офіси, інвестиційні компанії, страхові компанії, пенсійні фонди, університети, нефінансові компанії, видавничі компанії тощо

Пропозиція для блогерів та інфлюенсерів

Крім того, ми раді побудувати партнерство з блогерами та впливовими особами, задіяними на фінансовому ринку. Програма працює так само - ми надаємо партнеру доступ до сайту Cbonds, організовуємо навчальний вебінар і надсилаємо всі відео та текстові навчальні матеріали з повним описом Cbonds.

Після цього партнер може використовувати дані Cbonds у своїх публікаціях для просування послуги. Оплата за кожного ліда з цього каналу однакова.

Навчальні матеріали

Отримайте краще уявлення про платформу Cbonds, вивчивши наше вступне відео та посібник із платформи
Cbonds - Your trusted source for global bond data
Cbonds - Bond page & Issuer page

Наші клієнти

Lorenzo Raffo

Giornalista finanziario, Investitore privato

Cbonds — це як кава. Я користуюся цим щодня, і тримає мене в курсі всіх важливих подій, нових емісій, котировок і багато іншої інформації. Я вже не міг без цього, як і без кави!

Andrey Kuleshov

Strategy and Development Advisor, Common Fund for Commodities

Ми займаємося інвестуванням проектів на найскладніших ринках, що розвиваються таких як Африка, Азія та Латинська Америка. Платформа CBONDS зі своєю базою даних про боргові ринки в усьому світі чудова відправна точка для аналізу та пріоритетності наших інвестицій. CBONDS також надає нам достатньо інформації для управління нашим портфелем державних облігацій.

Massimo Lumiera

Founder, Bespoke Wealth Advisory

Платформа Cbonds є фундаментальною підтримкою аналізу та управління портфелів наших клієнтів.

 • Common Fund for Commodities
 • International Finance Corporation
 • New Development Bank
 • JPMorgan Chase
 • ING Wholesale Banking
 • Deloitte
 • Sumitomo Mitsui Banking Corporation
 • Banxico, banco central, Banco de México
 • Munich Re Group
 • Chapel Hill Denham
 • National Bank of Fujairah
 • Economic Commission for Latin America and the Caribbean
 • Al Masraf
 • Bank of Jordan

Винагорода партнера

Підписка на сайт Cbonds
Середня вартість підписки
3 000 — 5 000 доларів США на рік
Рішення API та Datafeed
Середня ціна послуги
10 000 — 15 000 доларів США на рік
 • 1 рік — 50%
  вартість передплати
 • 2 рік — 30%
  вартість передплати
 • 3 рік — 20%
  вартість передплати
Платежі можна надсилати банківським переказом або криптовалютою (USDT)

Контакти

Cbonds® є зареєстрованою торговою маркою. Виключне право на товарні знаки третіх осіб, включаючи фінансові організації, зображені на Cbonds® належить їх правовласниками згідно з публікації у відкритих реєстрах уповноважених органів. Торгові марки третіх сторін, зображені на cbonds.com, вказані лише в інформаційних цілях. Cbonds® не надає пов’язаних послуг будь-яким способом до вищезазначених знаків. Організації Cbonds (власники авторських прав) самостійно надавати фінансові послуги під цими знаками.

Необхідно зареєструватися для отримання доступу.