Ви перебуваєте в режимі підказок Вимкнути
Глосарій

Canary option | Канарский опцион

Категорія — Опціони і їх види

Канарський опціон - вид call-або put-опціону, що закріплює право власника або емітента на дострокове погашення облігації в заздалегідь встановлені дати, пов’язані зі зміною ставки купона. Такі опціони характерні для step-up та resetable випусків.

 

Облігація може мати як один канарський опціон (наприклад у Zhuhai Huafa Group, 4.43% 4nov2029, CNY) , так і декілька (наприклад, у Hubei Science & Technology Investment Group, 3.55% 10mar2040, CNY). Канарський опціон має ознаки як бермудського, так і європейського опціонів: з одного боку дати виконання опціону дискретні та заздалегідь фіксовані, з іншого боку при проходженні дати останнього з канарських опціонів, опціон більше не може бути виконаний до погашення, і параметри емісії залишаються незмінними.< /p>

Якщо канарський опціон не був реалізований в останню з можливих дат або був реалізований на частину обсягу емісії, після цієї дати він більше не впливає на вартість облігації і папір торгується, як step-up або plain vanilla, оскільки ймовірності дострокового погашення немає.

Терміни з цієї ж категорії
Терміни з цієї ж категорії

вивчити найповнішу базу даних

800 000

облігацій у всьому світі

Більше 400

джерела цін

80 000

акцій

9 000

ETF

відстежуйте свій портфель найефективнішим способом

  • скринінг облігацій
  • Watchlist
  • Excel ADD-IN
Необхідно зареєструватися для отримання доступу.