Ви перебуваєте в режимі підказок Вимкнути
Глосарій

Bermuda Option | Бермудський опціон

Категорія — Опціони і їх види

Бермудський опціон - вид call-або put-опціону, що закріплює право власника або емітента відповідно на дострокове погашення облігації в кілька наперед встановлених дат.

Облігація може мати не менше двох бермудських опціонів. Таким чином, бермудський опціон є деяким гібридом європейського та американського опціону: з одного боку, він має дискретний характер і дозволяє достроково погасити папір тільки в конкретну дату, але з іншого — повторюється більше одного разу і, таким чином, є опціоном, що триває. Найчастіше дати бермудських опціонів збігаються з датами купонних виплат по облігації (як, наприклад, у Consumers Energy, FRN 7oct2070, USD). Для дисконтних облігацій характерне поступове підвищення ціни виконання бермудських call-опціонів (як, наприклад, у Bank of America Corporation, 0% 20jun2047, USD).

Якщо бермудський опціон не був реалізований в останню з можливих дат або був реалізований на частину обсягу емісії, після цієї дати він більше не впливає на вартість облігації і папір торгується як plain vanilla, оскільки ймовірності дострокового погашення більше немає.

Терміни з цієї ж категорії
Терміни з цієї ж категорії

вивчити найповнішу базу даних

800 000

облігацій у всьому світі

Більше 400

джерела цін

80 000

акцій

9 000

ETF

відстежуйте свій портфель найефективнішим способом

  • скринінг облігацій
  • Watchlist
  • Excel ADD-IN
Необхідно зареєструватися для отримання доступу.