Ви перебуваєте в режимі підказок Вимкнути
Глосарій

Baby Bonds | Дитячі облігації

Категорія — Види облігацій

Дитячі облігації або baby bonds – це цінні папери, з фіксованим доходом, випущені з номіналом нижче $1000. Найбільш поширеними емітентами таких облігацій є муніципалітети, округи та штати для фінансування інфраструктурних проектів. Як правило, ці муніципальні облігації не обкладаються податком, зазвичай це структуровані продукти з нульовим купоном і терміном обігу від 8 до 15 років.

Baby bonds можуть бути корпоративними. Їх емітентами можуть бути, наприклад комунальні компанії, інвестиційні банки, телекомунікаційні компанії та підприємства з розвитку бізнесу.

Нижчі номінали мають більшу привабливість для роздрібних інвесторів. Дитячі облігації можуть бути способом підвищення попиту та ліквідності на облігації. Невеликий номінал може залучити дрібних або роздрібних інвесторів, які не мають коштів для придбання стандартної облігації з номіналом $1000.
Зазвичай, дитячі облігації є незабезпеченими. Ще однією особливістю є те, що вони бувають відкличними.

До дитячих облігацій також можуть належати ощадні облігації. У з 1935 по 1941 рік уряд країни випускало військові облігації за 75 % від номіналу. Облігація номіналом $25 продавалася за $18.75 із терміном погашення 10 років.

У Великобританії в 1990-х роках, дитячі облігації були заохочення заощаджень батьків їхнім дітям. Тобто батьки протягом щонайменше 10 років щомісяця вносили внески, а натомість кожна дитина після досягнення 18 років отримувала гарантовану, неоподатковувану суму.

Терміни з цієї ж категорії
Терміни з цієї ж категорії

вивчити найповнішу базу даних

800 000

облігацій у всьому світі

Більше 400

джерела цін

80 000

акцій

9 000

ETF

відстежуйте свій портфель найефективнішим способом

  • скринінг облігацій
  • Watchlist
  • Excel ADD-IN
Необхідно зареєструватися для отримання доступу.