Ви перебуваєте в режимі підказок Вимкнути
Глосарій

Toggle Note

Категорія — Види облігацій

Toggle Note - особливий вид облігацій payment-in-kind, умови якого дозволяють емітенту на свій розсуд у кожному купонному періоді визначати частку купона, яка буде виплачена власнику в готівковій формі (in-cash), і частку купона, платіж за якою буде відстрочений (in-kind), при цьому платіж може бути здійснений і повністю в якійсь одній з форм, і у вигляді їх комбінації вливається в основну суму боргу або виплачується у вигляді нових додаткових паперів.

Наявність у емітента права самостійно визначати розмір готівкової виплати в кожен купонний період дало даному виду облігацій pay-in-kind друга назва - pay-if-you-want (рідше зустрічається варіант pay-if-you-like). > Перевагою даного інструменту для емітентів є гнучкість в управлінні ліквідністю під час обслуговування боргу. Недоліком, а точніше платою за можливість відстрочити готівковий платіж є більш висока ставка купона, яку сплачує емітент у разі використання умови pay-in-kind. Для позичальника в порівнянні зі звичайними облігаціями даний вид боргового інструменту пов’язаний з більшою прибутковістю та більшим ризиком, що виникає через можливе збільшення дюрації у разі відстрочення платежу, а також меншою прогнозованістю грошового потоку.

Раніше цей тип боргових інструментів був популярний серед емітентів з хорошим кредитним рейтингом, але зазнають тимчасових труднощів з ліквідністю. В даний час до випуску toggle note також вдаються емітенти, які потребують позикових коштів, при цьому бажаючі зберегти ліквідні активи - найчастіше це компанії, які здійснюють фінансовий викуп або розширюють виробництво.

Терміни з цієї ж категорії
Терміни з цієї ж категорії

вивчити найповнішу базу даних

800 000

облігацій у всьому світі

Більше 400

джерела цін

80 000

акцій

9 000

ETF

відстежуйте свій портфель найефективнішим способом

  • скринінг облігацій
  • Watchlist
  • Excel ADD-IN
Необхідно зареєструватися для отримання доступу.