Ви перебуваєте в режимі підказок Вимкнути
Глосарій

Spread Warrant

Категорія — Структурні продукти

Тип структурного продукту, що стосується категорії структурних продуктів з кредитним плечем. копіюють бичачий колл-спред та ведмежий пут-спред. Дохід за спред-варрантом обмежений, а втратити інвестор може все. Розрахований на інвестора, який очікує обмежене зростання (бичачий спред) або обмежене падіння по базисному активу (ведмежий спред) та низьку волатильність ціни базисного активу.

По бичачому спред-варранту інвестор заробить максимальний дохід при закритті ціни вище за верхню ціну виконання (верхнього забастовки). Якщо ціна базисного активу буде значно вищою за верхню забастовку, то дохід інвестора не збільшиться. При закритті на рівні або нижче за нижню ціну виконання (нижньої забастовки) інвестиції будуть втрачені.

У ведмежому спред-варранті буде все навпаки: очікується закриття ціни базового активу на рівні нижньої забастовки. Якщо прогноз не виправдається, інвестор втратить все за ціною базового активу вище або на рівні верхньої забастовки.

Перевага спред-варранта полягає в тому, що інвестор платить меншу суму, ніж реальна вартість базового активу, і йому надається можливість заробітку при «бічному» ринку. Це дає ефект важеля. Приклад. Інвестор із капіталом 100 руб. очікує, що акція Ощадбанку, що стоїть зараз 100 руб., Виросте протягом місяця на 3 руб., Але не впаде нижче 97 руб. Інвестор може заробити та втратити 3 руб., Але йому потрібно витратити 100 руб. на участь у цій стратегії. Натомість він може купити спред-варрант, ціна якого буде набагато меншою. Ціна спред-варранта залежить від ціни базисного активу, страйків, волатильності, терміну варранту, процентних ставок. Допустимо, вона буде 3 руб., Тобто інвестору не потрібно витрачати 100 руб. на покупку, а можливість для заробітку буде такою ж. Тим самим інвестор може подвоїти вкладену суму. Інші 97 руб. він може вкласти в інші активи або купити весь капітал спред-варрант і подвоїти капітал.

Терміни з цієї ж категорії
Терміни з цієї ж категорії

вивчити найповнішу базу даних

800 000

облігацій у всьому світі

Більше 400

джерела цін

80 000

акцій

9 000

ETF

відстежуйте свій портфель найефективнішим способом

  • скринінг облігацій
  • Watchlist
  • Excel ADD-IN
Необхідно зареєструватися для отримання доступу.