Ви перебуваєте в режимі підказок Вимкнути
Глосарій

The United States Securities and Exchange Commission (SEC) | Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC)

Категорія — Ринок облігацій США
Комісія з цінних паперів та бірж (The United States Securities and Exchange Commission, SEC) - незалежне агентство федерального уряду і головний регулятор фінансового ринку США, що входить до четвірки основних американських регуляторів. SEC контролює виконання федеральних законів про цінні папери, пропонує законопроекти про цінні паперах і регулює індустрію цінних паперів, включаючи електронний ринок цінних паперів у США, а також веде нагляд за учасниками ринку (біржами, брокерами, емітентами та інвесторами).Місією SEC є захист інвесторів, підтримка відкритості, структурованості та ефективності ринків, а також забезпечення формування ринку капіталу.

Комісія з цінних паперів і бірж була створена в 1934 під час президентства Франкліна Рузвельта, що проголосив «Новий курс», для відновлення довіри інвесторів до фондового ринку в період Великої депресії, що почалася в 1929 і тривала до 1939 року. SEC була створена відповідно до 4 розділу Закону про торгівлю цінними паперами.

Наразі комісія контролює ринки акцій, облігацій та похідних фінансових інструментів. При цьому стандарти та підходи до регулювання, які практикує Комісія з цінних паперів та бірж США, є еталоном для регуляторів більшості країн.
Терміни з цієї ж категорії
Терміни з цієї ж категорії

вивчити найповнішу базу даних

800 000

облігацій у всьому світі

Більше 400

джерела цін

80 000

акцій

9 000

ETF

відстежуйте свій портфель найефективнішим способом

  • скринінг облігацій
  • Watchlist
  • Excel ADD-IN
Необхідно зареєструватися для отримання доступу.