Ви перебуваєте в режимі підказок Вимкнути
Глосарій

RuRepo

Категорія — Процентні ставки
(Ruble Offered Repo Rate) це незалежна ставка по операціям РЕПО в рублях, яка є одним з індикаторів російського грошового ринку. Розраховується Національна фінансова асоціація з січня 2013 року. Дані за ставкою публікуються кожен робочий день о 12:30 за київським часом.

Розрахунок RuRepo провадиться у відсотках річних на основі ставок, які банки в рамках операцій РЕПО оголошують при розміщенні ними коштів на терміни overnight, 1 тиждень, 2 тижні, 1 місяць. Відповідно розрізняють чотири види індикатора RuRepo:

1) RuRepo - ON

2) RuRepo - 1W

3) RuRepo - 2W

4) RuRepo - 1M

При цьому розрахунок ґрунтується на середньому арифметичному значенні ставок, за якими банки розміщували свої кошти. Наприклад, якщо банки представили інформацію за 9 і більше ставками, то при розрахунку відбувається відсікання двох найвищих і двох найнижчих ставок, і виходячи з ставок, що залишилися визначається індикатор RuRepo. Якщо банки представили від 6 до 8 ставок, то відсікається одне максимальне та мінімальне значення. Якщо банки представили дані за 4 або 5 ставками, то відсікання не проводиться. Якщо банки представили дані лише за 3 і меншими ставками, то індекс не розраховується.

Перелік банків, що беруть участь у розрахунку показника, формується Експертною радою організації, що розраховує, і щорічно переглядається. До їх складу входять найбільші російські банки, такі як Сбербанк Росії, Банк «Санкт-Петербург», Газпромбанк, ВТБ, Россільгоспбанк, Банк « ФК Відкриття», Промзв’язокбанк, Металлінвестбанк, ЗЕБ та МТС-Банк.

На графіку нижче представлена ​​динаміка ставок RuRepo, що розраховуються на різні терміни, за останні п’ять років.

Терміни з цієї ж категорії
Терміни з цієї ж категорії

вивчити найповнішу базу даних

800 000

облігацій у всьому світі

Більше 400

джерела цін

80 000

акцій

9 000

ETF

відстежуйте свій портфель найефективнішим способом

  • скринінг облігацій
  • Watchlist
  • Excel ADD-IN
Необхідно зареєструватися для отримання доступу.