Ви перебуваєте в режимі підказок Вимкнути
Глосарій

Loan Participation Note (LPN) | Ноти участі в кредиті (LPN)

Категорія — Види облігацій
Ноти участі в кредиті (LPN, Loan Participation Note) - борговий цінний папір, одна з можливих структур випуску єврооблігацій, що дозволяє інвесторам придбати частки в виданому позичальникові кредит або кредитному портфелі. Кредит надає емітент нот - спеціально створена компанія (SPV, Special Purpose Vehicle ). на відміну від кредитних нот, кредитна подія або випадок дефолту по LPN прив'язаний до даної конкретної позичкою, а не до кредитних подій самого позичальника. Тримачі LPN беруть участь на пропорційній основі в отриманні відсотків і основних платежів по кредиту. в російській практиці, як правило , все єврооблігації, випущені корпоративними та муніципальними емітентами, припускають структуру LPN.

Серії нот LPN часто випускаються в рамках програми середньострокових нот (MTN, Medium-Term Notes), що дозволяє знизити супутні витрати: пишеться один базовий проспект програми, а для кожного траншу випускаються невеликі емісійні документи, що містять основні параметри випуску - Final Terms.

Міжнародні інвестиційні банки підписують угоду про участь в кредиті з місцевими банками, а також пропонують їм LPN в якості варіанту короткострокового інвестування, задовольняючи тим самим потреби місцевих позичальників і збільшуючи місцевим банкам дохід по кредиту, коли один або кілька банків є кредиторами позичальника.
Терміни з цієї ж категорії

вивчити найповнішу базу даних

800 000

облігацій у всьому світі

Більше 400

джерела цін

80 000

акцій

9 000

ETF

відстежуйте свій портфель найефективнішим способом
скринінг облігацій
Watchlist
Excel ADD-IN
Необхідно зареєструватися для отримання доступу.