Ви перебуваєте в режимі підказок Вимкнути
Глосарій

Kangaroo Bond

Категорія — Види облігацій

Kangaroo Bond – облігації, номіновані в австралійських доларах, випущені організаціями-нерезидентами в Австралії. Кенгуру – неофіційний символ Австралії. Крім зображення на гербі Австралії, він також з’являється на деяких грошових знаках країни.

Цей сегмент становить значну частку австралійського ринку облігацій. Він є третім за величиною сегментом ринку облігацій після державних та напівдержавних облігацій. Серед емітентів зазвичай переважають емітенти з високим рейтингом, такі як наднаціональні та квазісуверенні агенції; але також спостерігається зростання корпоративних нефінансових випусків.

Kangaroo bonds є привабливими для емітентів-нерезидентів, оскільки вони дозволяють диверсифікувати джерела фінансування та мати відносно низькі витрати на випуск цінних паперів у порівнянні з випуском в інших валютах.

Емітенти Kangaroo bonds також виступають як непрямі контрагенти для австралійських корпорацій, які прагнуть конвертувати власні готівку. Більшість емітентів Kangaroo bonds збирають кошти в австралійських доларах, а потім обмінюють їх на свою домашню валюту.

Основна причина, через яку це можливо з точки зору витрат, полягає в тому, що в Австралії є надлишок підприємств, які бажають обміняти іноземну валюту, отриману в результаті власної діяльності, назад на австралійський долар, як правило, для фінансування внутрішніх проектів. Емітенти Kangaroo bond можуть отримати фінансування за нижчою ставкою щодо ставки запозичення у країні, де вони є резидентом, а також швидко обміняти австралійські долари на свою домашню валюту.

Найбільшими емітентами тут є Asian Development Bank, Inter-American Development Bank, KfW, IBRD, Bank of Montreal та IFC.

Терміни з цієї ж категорії
Терміни з цієї ж категорії

вивчити найповнішу базу даних

800 000

облігацій у всьому світі

Більше 400

джерела цін

80 000

акцій

9 000

ETF

відстежуйте свій портфель найефективнішим способом

  • скринінг облігацій
  • Watchlist
  • Excel ADD-IN
Необхідно зареєструватися для отримання доступу.