Ви перебуваєте в режимі підказок Вимкнути
Глосарій

Gender bond | Гендерна облігація

Категорія — ESG
Гендерні облігації у широкому розумінні визначаються як облігації, які сприяють просуванню, розширенню прав і можливостей і рівності жінок, хоча офіційного визначення не існує.Як і інші тематичні облігації, вони можуть бути випущені як пріоритетні незабезпечені облігації з посиланням на баланс емітента, але при цьому виручка обмежена для конкретного використання в рамках прийнятної гендерної діяльності або як сек'юритизація з прямим посиланням на пул активів.

Вони підлягають тому ж фінансовому регулюванню та регулюванню ринку капіталу, що й традиційні облігації, але їхня мета полягає в тому, щоб заповнити існуючі прогалини з точки зору доступу жінок до ринку праці, керівних посад та фінансування. Родзинкою цього фінансового інструменту є те, що він може фінансувати компанії, які досягають будь-якої з трьох цілей: компанія керується жінками, пропонує продукти чи послуги для жінок або що вона віддана справі забезпечення рівності.

Ці облігації є одним із багатьох продуктів інвестування в гендерну призму, які також розширюють економічні та соціальні можливості жінок без шкоди для прибутковості.
Терміни з цієї ж категорії