Ви перебуваєте в режимі підказок Вимкнути
Глосарій

Financial advisor | Фінансовий консультант

Категорія — Учасники ринку
Фінансовий консультант - це фізична або юридична особа, яка надає консультаційні послуги в області фінансів. Він може надавати послуги фізичним та юридичним особам, складаючи фінансовий план, допомагаючи їм з вибором цінних паперів для покупки, даючи поради з управління інвестиційним портфелем, консультуючи з питань оподаткування , здійснюючи процес підготовки емітента до випуску цінних паперів і багато іншого. В кінцевому підсумку фінансовий консультант працює над поліпшенням фінансового стану і досягненням фінансових цілей свого клієнта.

Фінансовий консультант може надати разову послугу або працювати з клієнтом тривалий час, якщо у клієнта є необхідність в регулярному допомоги. Однак завжди ефективність роботи фінансового консультанта буде вище при комплексному підході до вирішення завдань.

У фінансового консультанта може бути своя спеціалізація (наприклад, він може консультувати з питань покупки облігацій), або він може мати широкий профіль діяльності.

Винагорода фінансового консультанта залежить від наданої послуги, може бути виражено у відсотках від розміру капіталу, відсотках від планованого залучення грошових коштів і може бути обмежена мінімальним розміром винагороди.
Терміни з цієї ж категорії
Registration is required to get access.