Ви перебуваєте в режимі підказок Вимкнути
Глосарій

Financial advisor | Фінансовий консультант

Категорія — Учасники ринку
Фінансовий консультант - це фізична або юридична особа, яка надає консультаційні послуги в області фінансів. Він може надавати послуги фізичним та юридичним особам, складаючи фінансовий план, допомагаючи їм з вибором цінних паперів для покупки, даючи поради з управління інвестиційним портфелем, консультуючи з питань оподаткування , здійснюючи процес підготовки емітента до випуску цінних паперів і багато іншого. В кінцевому підсумку фінансовий консультант працює над поліпшенням фінансового стану і досягненням фінансових цілей свого клієнта.

Фінансовий консультант може надати разову послугу або працювати з клієнтом тривалий час, якщо у клієнта є необхідність в регулярному допомоги. Однак завжди ефективність роботи фінансового консультанта буде вище при комплексному підході до вирішення завдань.

У фінансового консультанта може бути своя спеціалізація (наприклад, він може консультувати з питань покупки облігацій), або він може мати широкий профіль діяльності.

Винагорода фінансового консультанта залежить від наданої послуги, може бути виражено у відсотках від розміру капіталу, відсотках від планованого залучення грошових коштів і може бути обмежена мінімальним розміром винагороди.
Терміни з цієї ж категорії

Всі дані щодо облігацій, акцій та ETF в 1 клік

База з 800 000 облігацій, акцій та ETF з усього світу

Багатофункціональний пошук фінансових інструментів за заданими параметрами

Рейтинги від понад 70 рейтингових агенцій, включаючи провідні РА

Понад 300 джерел котировок позабіржового ринку та фондових бірж

Отримати доступ
Необхідно зареєструватися для отримання доступу.