Ви перебуваєте в режимі підказок Вимкнути
Глосарій

Equity-Linked Note (ELN)

Категорія — Структурні продукти
Equity-Linked Note (ELN) - це структурований продукт, який включає фіксовану прибутковість і прибутковість, прив’язану до динаміки акцій - базисних активів, що дозволяє інвесторам потенційно отримувати дохід вище в порівнянні зі звичайними облігаціями. Традиційно ELN забезпечують повний захист основного капіталу.

Зазвичай, ELN є продуктами з плаваючими ставками, які безпосередньо прив’язані до динаміки акцій. ELN можуть мати різні конфігурації, але найчастіше мають вбудований call-опціон на певний актив: акції/кошик акцій/індекси.

ELN-інструментам також характерний коефіцієнт участі інвесторів, який фіксується спочатку. Мається на увазі, що при зростанні базового активу, припустимо, на 10%, виплати інвестору зростуть також на 10%. При цьому витрати на структурування продукту можуть знижувати коефіцієнт участі, припустимо, до 8,75% інвестору за 10% зростання базисного активу.

Також існують такі типи ELN-інструментів, у яких застосовують динамічне хеджування замість опціонів, використовуючи кредитне плече для нарощення доходу від базисного активу.

Приклад структурування інструменту: ELN із вартістю 100 доларів - 80 доларів на купівлю стрип-облігації з прибутковістю до погашення 4,5%, 20 доларів інвестор реінвестує в опціон call на індекс. У такому разі, навіть якщо опціон call знеціниться, інвестор все одно поверне початкові 100 доларів. Якщо ж опціон у ціні зросте, інвестор поверне початкові 100 доларів та ще й дохід від опціону.

Приклад Equity-Linked Note.
Терміни з цієї ж категорії
Registration is required to get access.