Ви перебуваєте в режимі підказок Вимкнути
Глосарій

Coronavirus Bonds | Коронавірусні облігації

Категорія — Види облігацій
Coronavirus Bonds — у широкому розумінні: облігації та єврооблігації, емісійною метою яких є фінансування боротьби з епідемією COVID-19 та її наслідками. Емітентами таких облігацій є як уряди різного рівня (наприклад, папери Гватемали, Кіт д`Івуару, Китаю, Мадрида), так і корпорації (наприклад, випуски Banco Bilbao (BBVA), Bank Gospodarstwa Krajowego, Inter- American Investment Corporation).

У вузькому значенні: облігації, які відповідають певним критеріям, що з використанням залучених коштів. Нижче наведені подібні критерії на прикладі Китаю (в країні достатньо задоволення одного з двох критеріїв):

• не менше 10% від залучених коштів йде на протидію епідеміологічній ситуації, пов’язаній з COVID-19: виробництво та продаж медичної продукції, розвиток відповідної інфраструктури, а також низку інших цілей, при цьому інші кошти можуть використовуватися на розсуд емітента: на покриття операційних витрат , повернення раніше розміщеного боргу тощо;

• емітент знаходиться в одному з найбільш несприятливих з точки зору поширення інфекції району. Таким чином, для внутрішнього ринку Китаю головною метою таких випусків не є (або не обов’язково є) фінансування боротьби з наслідками епідемії, а їхнє існування зумовлене потребою держави у залученні додаткового фінансування для боротьби з пандемією.

Для Coronavirus Bonds у Китаї передбачено спрощену процедуру емісії, що дозволяє емітентам отримати фінансування на свої цілі швидше, ніж якби компанія випускала звичайні облігації.

Емітентами Coronavirus Bonds у Китаї виступають як політичні банки (випуск China Development Bank) та медичні організації (випуск Humanwell Healthcare Group), так і емітенти, не пов’язані з урядом та медициною (випуски Kunming Iron & Steel Holding, Shandong Hi-Speed ​​Group).
Терміни з цієї ж категорії
Терміни з цієї ж категорії

вивчити найповнішу базу даних

800 000

облігацій у всьому світі

Більше 400

джерела цін

80 000

акцій

9 000

ETF

відстежуйте свій портфель найефективнішим способом

  • скринінг облігацій
  • Watchlist
  • Excel ADD-IN
Необхідно зареєструватися для отримання доступу.