Ви перебуваєте в режимі підказок Вимкнути
Глосарій

Consent Solicitation | Консент

Категорія — Загальні поняття

Консент — це процес, згідно з яким емітент запитує згоду власників облігацій на зміну умов облігацій, тобто вимагається дозвіл на зміну вихідної угоди.

Поправки вносяться відповідно до умов облігацій. Після того, як рішення будуть ухвалені необхідною більшістю голосів, це рішення стане обов’язковим для всіх власників облігацій, які володіють облігаціями потрібної серії, незалежно від того, чи брали вони участь у голосуванні. Як альтернатива емітент може побажати викупити облігації в інвесторів за допомогою тендерної пропозиції. Лише особа, зареєстрована як власник облігацій на дату реєстрації, може брати участь у консенті.

 

Повідомлення про скликання окремих зборів власників облігацій вручаються власнику кожної облігації, що голосує. У разі відсутності необхідного кворуму на зазначену дату проводяться відкладені засідання. Повідомлення про скликання засідань, перенесених через відсутність необхідного кворуму, публікуються на сайтах бірж і розкриваються через клірингові системи.

 

У процесі консенту є необхідні його проведення сторони. Агент з підрахунку: призначається для підрахунку поданих голосів та отримання будь-яких переказів облігацій та для організації виплати будь-яких коштів або доставки нових цінних паперів власникам облігацій. Агент із залучення інвестицій: інвестиційний банк, що фактично виконує ту ж роль, що й організатор угоди. Агент із підрахунку та Агент із залучення цінних паперів є агентами емітента і не несуть жодних зобов’язань перед будь-яким власником цінних паперів. Всі інші специфікації процесу описані у проспекті та/або умовах облігації.

Терміни з цієї ж категорії
Терміни з цієї ж категорії

вивчити найповнішу базу даних

800 000

облігацій у всьому світі

Більше 400

джерела цін

80 000

акцій

9 000

ETF

відстежуйте свій портфель найефективнішим способом

  • скринінг облігацій
  • Watchlist
  • Excel ADD-IN
Необхідно зареєструватися для отримання доступу.