Ви перебуваєте в режимі підказок Вимкнути
Глосарій

Bail-in

Категорія — Загальні поняття
Bail-in – це механізм, який дозволяє фінансовим інститутам поповнювати капітал за ризику неплатоспроможності за рахунок своїх кредиторів. При реалізації даного механізму кредитори фінансового інституту (власники облігацій, депозитів тощо) зазнають збитків, а їхні гроші спрямовуються на рекапіталізацію фінансового інституту.

Bail-in сприяє зменшенню морального ризику, пов’язаного з традиційним механізмом bailout, за якого держава спрямовує кошти на порятунок фінансового інституту за рахунок коштів платників податків, а також спрямований на підтримку стабільності у фінансовому секторі та уникнення системного ризику.

Як правило, bail-in передбачає списання боргових інструментів або конвертацію в акції. Це відбувається при настанні заздалегідь визначеної тригер-події, наприклад, зменшення рівня достатності капіталу фінансового інституту або його нездатність здійснювати конкретну діяльність. Умови, пов’язані з bail-in, такі як тригер-подія та ціна конвертації, містяться в емісійній документації боргових інструментів.
Терміни з цієї ж категорії
Терміни з цієї ж категорії

вивчити найповнішу базу даних

800 000

облігацій у всьому світі

Більше 400

джерела цін

80 000

акцій

9 000

ETF

відстежуйте свій портфель найефективнішим способом

  • скринінг облігацій
  • Watchlist
  • Excel ADD-IN
Необхідно зареєструватися для отримання доступу.