Ви перебуваєте в режимі підказок Вимкнути
Глосарій

Autocallable Structured Products

Категорія — Структурні продукти

Autocallable Structured Product - це популярний структурований продукт, за яким зазвичай виробляються високі купонні виплати, базовим активом виступають: кошик акцій / індекси / окремі акції. Даний інструмент включає право емітента на відкликання в певні дати, в які спрацьовує авто-call у разі зростання ціни базисного активу вище страйк-ціни - періодичність установки авто-call-ів зазвичай від місяця до півроку.

Дані структуровані продукти здебільшого мають схожі характеристики:

• виплачується високий купон, якщо спрацьовує автоматичний опціон-call за ціною базисного активу вище за страйковий. Якщо авто-call не спрацьовує, то величина купона зазвичай збільшується до найближчого кратного числа до наступної авто-call-дати; Зазвичай вбудовується опціон-put, у якого встановлений певний trigger-level, прив’язаний до фіксованої ціни - рівня нокдауну базового активу. Якщо ціна базисного активу опустилася нижче за рівень нокдауну, то спрацьовує put, це називається м’яким захистом капіталу.

Наведемо приклад роботи інструменту: термін дії інструменту — 3 роки, страйк-ціна базисного активу встановлюється на рівні 100%, купон зростатиме від 10% до 20% і 30% у найближчі 2 роки, якщо не спрацює авто -Call. У цьому рівень put-нокдауна встановлюється лише на рівні 70%. У разі якщо вартість базисного активу «йде» нижче 70%, то спрацьовує put, це називається м’яким захистом капіталу.

Найчастіше такий продукт купують інвестори, що орієнтуються на довгострокові інвестиції з вищими виплатами купона, прив’язані до акцій зі 100% захистом капіталу при настанні терміну погашення. При купівлі даного інструменту інвестор найчастіше вважає, що базисний актив помірно зростатиме і не опуститься нижче рівня нокдауну. Ще одним плюсом даного інструменту є його більш короткий термін, порівняно з іншими структурними продуктами, тобто інвестор може розраховувати на реінвестування отриманого доходу.

Терміни з цієї ж категорії
Терміни з цієї ж категорії

вивчити найповнішу базу даних

800 000

облігацій у всьому світі

Більше 400

джерела цін

80 000

акцій

9 000

ETF

відстежуйте свій портфель найефективнішим способом

  • скринінг облігацій
  • Watchlist
  • Excel ADD-IN
Необхідно зареєструватися для отримання доступу.