Ви перебуваєте в режимі підказок Вимкнути
Глосарій

American Option | Американський опціон

Категорія — Опціони і їх види
Американський опціон - вид call-або put-опціону, що закріплює право власника або емітента відповідно на дострокове погашення облігації у будь-який день встановленого заздалегідь періоду.

Як правило, облігації з американським опціоном передбачають lock-up-період, протягом якого папір не може бути погашений у рамках американського опціону. Найчастіше цей lock-up-період є також періодом дії опціону Make-Whole Call, в дату закінчення якого і починається американський опціон. У більшості випадків американський опціон триває або до дати погашення облігації (як, наприклад, у Sienna Senior Living, 3.45% 27feb2026, CAD (B)), або до дати початку наступного американського опціону (наприклад, Michaels Stores, 4.75% 1oct2027, USD) з урахуванням повідомленого періоду.

За інших рівних американський call-опціон знижує вартість облігації сильніше, ніж європейський чи бермудський, оскільки його інтервальний характер збільшує ризики дострокового погашення для власника. Аналогічно американський put-опціон сильніше збільшує вартість облігації.
Терміни з цієї ж категорії
Registration is required to get access.