Ви перебуваєте в режимі підказок Вимкнути
Глосарій

UDIBONOS

Категорія — Державні облігації

UDIBONOS вид державних паперів, що є облігацією федерального розвитку уряду Мексики, номіновані в інфляційних інвестиційних одиницях (Unidades De Inversión, UDI), що випускаються Банком Мексики (Banco de Mexico, Banxico – Центральний банк Мексики).

Банк Мексики розраховує UDI на основі двотижневого індексу інфляції та 15-денної зміни ІСЦ та одноманітно прогнозує рівень UDI на наступні 15 днів, публікуючи розрахунки 10 та 25 числа кожного місяця.

Цей вид активів може бути використаний як середньо- або довгострокова інвестиція. Також UDIBONOS використовується інституційними інвесторами, наприклад, страховими компаніями або пенсійними фондами, оскільки дозволяють громадянам збільшувати заощадження у реальному вираженні.

Цей вид державних паперів містить такі особливості:

    1. Номінальна вартість таких паперів дорівнює 100 UDI.

    2. Ці облігації можуть бути випущені на будь-який термін, кратний 182 дням. В даний час найбільш популярні випуски дорівнюють термінам 3, 5, 10 і 30 років.

    3. Дохід, отриманий від даних облігацій, захищає інвесторів від інфляції за рахунок виплати доходу в реальному вираженні кожні півроку на основі реальної фіксованої процентної ставки, яка визначається на дату випуску кожного цінного паперу.

    4. Як переважно довгостроковий інструмент, даний вид облігацій схильний до ймовірності різкої корекції ринку та проблем з ліквідністю.

Приклади таких облігацій: Мексика, UDIBONO 4.5r 22nov2035, < a href=""https://cbonds.ua/bonds/589559/"">Мексика, UDIBONO 4r 3nov2050

Терміни з цієї ж категорії
Терміни з цієї ж категорії

вивчити найповнішу базу даних

800 000

облігацій у всьому світі

Більше 400

джерела цін

80 000

акцій

9 000

ETF

відстежуйте свій портфель найефективнішим способом

  • скринінг облігацій
  • Watchlist
  • Excel ADD-IN
Необхідно зареєструватися для отримання доступу.