Ви перебуваєте в режимі підказок Вимкнути
Глосарій

US Treasury Bonds | Казначейські облігації (США)

Категорія — Державні облігації


Казначейські облігації США (англ. Treasury bonds, скор. T-Bonds) - це державні боргові цінні папери, що випускаються Міністерством фінансів США (Казначейством США) через чинне в його складі Бюро державного боргу. це інструмент фінансування державного боргу. Термін погашення становить від 20 до 30 років. По казначейських облігаціях виплачується купонний дохід двічі в рік, в дату погашення виплачується останній купон і сума, що дорівнює номіналу облігації. Номінал казначейської облігації дорівнює $ 100. Лот кратності при первинному розміщенні теж дорівнює $ 100.
Ціна і прибутковість казначейської облігації при первинному розміщенні визначаються на аукціоні. Ціна може бути більше, менше або дорівнює номінальній вартості облігації. Ціна цінного паперу з фіксованою процентною ставкою залежить від її прибутковості до погашення і процентної ставки. Якщо прибутковість до погашення (YTM) більше процентної ставки, ціна буде меншою за номінальну вартість; якщо прибутковість до погашення дорівнює процентній ставці, ціна буде дорівнює номіналу; якщо прибутковість до погашення менше процентної ставки, ціна буде більше номіналу. Існують певні правила первинного розміщення, при яких на одному аукціоні учасник торгів може купити облігації на суму до $ 5 млн шляхом неконкурентних торгів або до 35% від початкової суми пропозиції шляхом проведення конкурентних торгів.
Як календарної бази для довгострокових казначейських облігацій застосовується база розрахунку НКД і купонів - Actual / Actual. В даний час казначейські облігації випускаються тільки в електронному вигляді. Раніше уряд США випускало казначейські облігації в паперовій формі. Термін погашення останніх паперових облігацій - 2016 рік.
За деякими облігаціями, випущеними до 1985 року, Казначейство США залишило за собою право використовувати оферту Call і тим самим достроково погасити борг по облігації. Останній раз оферта Call по Treasury Bond була виконана в 2009 році. На даний момент ні в однієї облігації даного типу не передбачені умови оферти.
Первинні розміщення «трежеріс» відбуваються в лютому, травні, серпні та листопаді. В інші месяцs року відбуваються дорозміщення в уже існуючі облігації.

Терміни з цієї ж категорії
Терміни з цієї ж категорії

вивчити найповнішу базу даних

800 000

облігацій у всьому світі

Більше 400

джерела цін

80 000

акцій

9 000

ETF

відстежуйте свій портфель найефективнішим способом

  • скринінг облігацій
  • Watchlist
  • Excel ADD-IN
Необхідно зареєструватися для отримання доступу.