Ви перебуваєте в режимі підказок Вимкнути
Глосарій

Treasury bills | Казначейські векселі (США)

Категорія — Державні облігації

"Казначейські векселі (Treasury bills або T-bills) - ще один інструмент державних позик. Вексель - короткострокова дисконтна цінний папір Казначейства США з терміном погашення від 3 місяців до року. Казначейські векселі є бескупоннимі цінними паперами. Цей вид цінних паперів розміщується казначейством на конкурсній основі за допомогою аукціонів.

Дохід виникає від продажу цінних паперів з дисконтом по відношенню до номінальної вартості. Казначейські векселі викуповуються за номіналом. Також векселі можуть бути реалізовані на вторинному ринку до терміну погашення. Федеральна резервна система використовує ці цінні папери при проведенні національної грошово-кредитної політики.

В інформації про котируваннях інвестор не знайде колонку із зазначенням процентної ставки купонного платежу, на відміну від інших казначейських цінних паперів. Емісія і погашення казначейських векселів проводиться Центральними банками за дорученням казначейств.

Прибуток держави виникає в момент продажу векселя і полягає в тому, що в бюджет приходять додаткові фінансові кошти. Вигода власника виникає в момент погашення казначейського векселя, коли держава викуповує вексель за ціною номіналу. Іншими словами, покупець кредитує держава.

При цьому казначейські векселі використовуються не тільки в США, але і в інших країнах з досить розвиненою економікою, так як такі папери не мають ризику. У Росії казначейські векселі купуються комерційними банками, тобто юридичними особами. В інших країнах фізичні особи також можуть придбати векселі. "

Терміни з цієї ж категорії
Терміни з цієї ж категорії

вивчити найповнішу базу даних

800 000

облігацій у всьому світі

Більше 400

джерела цін

80 000

акцій

9 000

ETF

відстежуйте свій портфель найефективнішим способом

  • скринінг облігацій
  • Watchlist
  • Excel ADD-IN
Необхідно зареєструватися для отримання доступу.