Ви перебуваєте в режимі підказок Вимкнути
Глосарій

Sustainable Bond | Облігація сталого розвитку

Категорія — ESG
Облігації сталого розвитку – це облігації, що випускаються для фінансування комбінацій екологічних та соціальних проектів відповідно до певних принципів, встановлених ICMA: Термін «стійкий розвиток» у цьому контексті означає упор на стабільне майбутнє для людини, на відміну від проектів, націлених на вигоду «тут і зараз».

Зокрема, до вирішуваних завдань за допомогою цих облігацій можуть бути віднесені проблеми глобального потепління, економного витрачання викопних ресурсів, забруднення міст. Це питання, які не турбують людство сьогодні, але можуть стати серйозною проблемою у майбутньому.

Слід розрізняти облігації сталого розвитку та облігації, пов’язані зі стійким розвитком, які випускаються в рамках відповідних принципів, встановлених ICMA, і мають на меті подальший розвиток ключової ролі, яку боргові ринки можуть відігравати у фінансуванні та заохоченні компаній, що вносять внесок у сталий розвиток (з точки зору екологічних та/або соціальних факторів, а також факторів, що відносяться до якості корпоративного управління. Облігації, пов’язані зі сталим розвитком, заохочують досягнення емітентом істотних, виражених у конкретних цифрах, заздалегідь визначених, амбітних, регулярно контрольованих та перевіряються незалежними зовнішніми організаціями екологічних та/або соціальних та/або що відносяться до якості корпоративного управління цілей за допомогою ключових показників ефективності та цільових показників ефективності сталого розвитку. розвитком, призначений ти для використання в загальних цілях, тому цільове використання коштів не є визначальним фактором при класифікації фінансового інструменту як облігацій, пов’язаних зі стійким розвитком, на відміну від соціальних облігацій або облігацій сталого розвитку, які обов’язково мають цільовий соціальний характер.
Терміни з цієї ж категорії
Терміни з цієї ж категорії

вивчити найповнішу базу даних

800 000

облігацій у всьому світі

Більше 400

джерела цін

80 000

акцій

9 000

ETF

відстежуйте свій портфель найефективнішим способом

  • скринінг облігацій
  • Watchlist
  • Excel ADD-IN
Необхідно зареєструватися для отримання доступу.