Ви перебуваєте в режимі підказок Вимкнути
Глосарій

Sushi Bond | Облігації Суші

Категорія — Види облігацій
Облігація «Суші» (Sushi bond) – тип єврооблігації, що випускається японською компанією поза ринком Японії та номінується у валюті, що відрізняється від ієни. Найчастіше Sushi bond емітується у американських доларах USD. Цікаво відзначити, що Облігації “суші” є деякою мірою протилежністю облігаціям “Самурай” (Samurai bond), які випускаються іноземними. компаніями в ієнах для внутрішнього японського ринку.

Цей тип паперів вважається національною японською облігацією. У більшості випадків власниками таких облігацій стають інституційні інвестори, але папір доступний й іншим учасникам ринку як на первинному, так і на вторинному ринках, при цьому більшість інвесторів – локальні. Пояснюється це співвідношення тим, що, згідно із законодавством Японії, для інституційних інвесторів існують обмеження на придбання іноземних облігацій.

Облігації "суші" розміщуються як на короткий, так і на тривалий термін. При цьому процентна ставка виражається у вигляді фіксованого купона.

Перевага облігацій «суші» полягає в тому, що даний тип інструментів дозволяє інвестору диверсифікувати свій портфель, законно додавши до нього випуски в іноземній валюті. Інвестори звертають увагу на даний вид облігацій, коли ієна слабшає. У той самий час емітенту відкривається доступом до недорогому (ре)финансированию боргових зобов’язань у привабливішою іноземної валюті.
Терміни з цієї ж категорії
Терміни з цієї ж категорії

вивчити найповнішу базу даних

800 000

облігацій у всьому світі

Більше 400

джерела цін

80 000

акцій

9 000

ETF

відстежуйте свій портфель найефективнішим способом

  • скринінг облігацій
  • Watchlist
  • Excel ADD-IN
Необхідно зареєструватися для отримання доступу.