Ви перебуваєте в режимі підказок Вимкнути
Глосарій

Smart Bond | Smart bond

Категорія — Види облігацій

Smart bond – це облігація, яка використовує технологію блокчейну. Основними перевагами є криптографічний захист та верифікація учасника під час проведення операції з цінним папером. Розрахунок облігації відбувається за кілька секунд. Це економить час та знижує витрати всіх сторін угоди. Облік прав ведеться у всіх регістрах учасників одночасно, що призводить до зменшення інфраструктурних ризиків. При традиційному обліку прав у депозитарії будь-який форс-мажор з депозитарієм може призвести до втрати прав на цінний папір. При блокчейн обліку втрата регістру одного учасника не призведе до втрати інформації в регістрах інших учасників. На початок грудня 2017 року було три випуски smart bond.

Наприкінці січня 2017 року Commonwealth Bank of Australia застосував блокчейн під час розміщення облігацій Queensland Treasury Corporation.

У червні 2017 року Daimler повідомив про приватне розміщення однорічної облігації на 100 млн. євро з використанням технології блокчейн. Угода була проведена за допомогою банку LBBW. Покупцями виступили Esslingen-Nürtingen, Ludwigsburg, Ostalb та LBBW.

29 вересня 2017 року «Мегафон» випустив перші в Росії смарт облігації на 500 млн рублів http://cbonds.ua/emissions/issue/343181, термін звернення 3 місяці. Облік прав із них здійснюються на блокчейне. Покупцем облігацій став Райффайзенбанк. Розробником платформи – Національний розрахунковий депозитарій (НРД).

Терміни з цієї ж категорії
Терміни з цієї ж категорії

вивчити найповнішу базу даних

800 000

облігацій у всьому світі

Більше 400

джерела цін

80 000

акцій

9 000

ETF

відстежуйте свій портфель найефективнішим способом

  • скринінг облігацій
  • Watchlist
  • Excel ADD-IN
Необхідно зареєструватися для отримання доступу.