Ви перебуваєте в режимі підказок Вимкнути
Глосарій

Reverse Convertible

Категорія — Структурні продукти
Reverse Convertible Bond - незабезпечена облігація, яка може бути конвертована в акції, інші облігації, готівка на розсуд емітента у певну дату. Опціон емітента має на увазі, що в дату погашення він може виплатити або номінальну вартість облігацій, або поставити акції заздалегідь фіксованої кількості. Базисний актив не повинен бути пов’язаний із бізнесом емітента.

Приклад назад конвертованої облігації .

Переваги конвертованої облігації назад

Вища прибутковість порівняно із звичайними облігаціями або облігаціями емітента зі схожим рейтингом, а також короткі терміни погашення. Купонні виплати за такими інструментами найчастіше виплачуються щомісяця чи щокварталу.

Недоліки конвертованої облігації

Найбільш істотним недоліком є ​​висока ймовірність конвертації в базисний актив на момент погашення замість виплати номінальної вартості, якщо ринкова ціна базисного активу впаде нижче заздалегідь визначену, зазвичай називається рівнем «нокдауну». Незважаючи на те, що ринкова ціна базисного активу буде нижчою від початкової ціни, інвестор отримає при конвертації закріплену кількість базисного активу. Це означає, що неможливо збільшити кількість акцій під час конвертації, вартість яких змогла б компенсувати початкові інвестиції. Таким чином, при падінні рівня ціни базисного активу нижче за нокдаун інвестор втрачає частину своїх коштів, лише частково компенсуючи втрати купонними виплатами. Інвестори приймають цей ризик в обмін на вищі купонні виплати протягом терміну дії облігації.

Інвестування у зворотну конвертовану облігацію більше схоже продаж опціону пут на базові активи, ніж придбання звичайної облігації. Найбільш сприятливий варіант для інвестора, якщо ціна базисного активу залишиться вищою за рівень нокдауну або збільшиться. У такому разі він отримає вищі відсоткові виплати, а також повне погашення номінальної вартості при погашенні.

Біржові індекси, яких часто прив’язуються назад конвертовані облігації.

Беручи до уваги, що облігації, що конвертуються назад, можуть бути пов’язані з різними типами котированих на біржі акцій, індексами або кошиками індексів, нижче наведені найбільш поширені з них (індекси).

• Індекс Standard & Poor’s 500. • Індекс EURO STOXX-50.
• Індекс NIKKEI-225.
• Індекс Nasdaq-100.
• Індекс FTSE-100.
• Індекс RSI Diversified.
• Індекси DAX.
Терміни з цієї ж категорії
Терміни з цієї ж категорії

вивчити найповнішу базу даних

800 000

облігацій у всьому світі

Більше 400

джерела цін

80 000

акцій

9 000

ETF

відстежуйте свій портфель найефективнішим способом

  • скринінг облігацій
  • Watchlist
  • Excel ADD-IN
Необхідно зареєструватися для отримання доступу.