Ви перебуваєте в режимі підказок Вимкнути
Глосарій

Revenue bonds

Категорія — Види облігацій
Revenue bonds - категорія муніципальних облігацій США, що випускаються під под конкретний проект і забезпечених джерелом доходу в результаті його реалізації. Прикладом таких проектів може бути будівництво платної автодороги, аеропорту, лікарні, стадіону тощо. Емітентами даної категорії облігацій найчастіше є державні агенції та муніципальні фонди, які ведуть операційну діяльність.

На відміну від general obligation bonds, купони та номінал з revenue bonds не можуть бути виплачені за рахунок податкових доходів емітента. Якщо проект не здатний згенерувати достатній грошовий потік для обслуговування облігацій, можливе недоотримання доходу інвестором. Крім того, інвестори revenue bonds не мають права вимоги на активи проекту у разі його неспроможності.

Таким чином, надійність цієї категорії облігацій насамперед зумовлена ​​не кредитоспроможністю емітента, а рентабельністю проекту. Відповідно, прибутковість revenue bonds, як правило, перевищує прибутковість аналогічних за параметрами general obligation bonds.
Терміни з цієї ж категорії
Терміни з цієї ж категорії

вивчити найповнішу базу даних

800 000

облігацій у всьому світі

Більше 400

джерела цін

80 000

акцій

9 000

ETF

відстежуйте свій портфель найефективнішим способом

  • скринінг облігацій
  • Watchlist
  • Excel ADD-IN
Необхідно зареєструватися для отримання доступу.