Ви перебуваєте в режимі підказок Вимкнути
Глосарій

Retractable Bond

Категорія — Види облігацій
Retractable Bond — це облігація, яка має більше одного можливого терміну погашення за рахунок вбудованого опціону, за допомогою якого термін життя паперу може бути скорочений.

Особливості:

- Залежно від умов випуску право на погашення облігації в більш ранні терміни може належати або інвестору, або емітенту, тобто Retractable Bond надає інвестору або емітенту право відповідно отримати або зробити виплату основного боргу на більш ранню дату, ніж початковий термін погашення облігації.

- Інвестори та емітенти використовують облігації цього типу, щоб скористатися перевагами зміни процентних ставок на ринку.

- Якщо право на відкликання паперів належить емітенту, то емітент повинен буде заплатити більший відсоток за таким випуском, ніж за аналогічними облігаціями, але без можливості викупу, щоб зробити облігації привабливішими для інвесторів.

Приватним випадком Retractable Bond є Puttable Bond — тип облігації, який надає власнику облігації (інвестору) право, але не зобов'язання змусити емітента викупити облігацію до дати її погашення. Іншими словами, це облігація з вбудованим put-опціоном.
Терміни з цієї ж категорії
Терміни з цієї ж категорії

вивчити найповнішу базу даних

800 000

облігацій у всьому світі

Більше 400

джерела цін

80 000

акцій

9 000

ETF

відстежуйте свій портфель найефективнішим способом

  • скринінг облігацій
  • Watchlist
  • Excel ADD-IN
Необхідно зареєструватися для отримання доступу.