Ви перебуваєте в режимі підказок Вимкнути
Глосарій

Regulation S (Reg S) | Правило Reg S

Категорія — Параметри емісії

Правило Reg S (Regulation S - Rules Governing Offers and Sales Made Outside the United States Without Registration Under the Securities Act of 1933 ) - Постанова Комісії з цінних паперів і бірж, що дозволяє публічним компаніям не реєструвати акції, продані за межами США іноземним інвесторам і не підпадають під дію частини 5 Закону про цінні папери 1933 року. Створене в 1990 році, ця Постанова була направлена ​​на те, щоб спонукати іноземних інвесторів купувати американські фінансові активи , щоб підвищити ліквідність американських ринків.


Правило Reg S включає два основних положення: обмеження щодо емітента та щодо продажу. Згідно з цим правилом, пропозиція і продаж даних цінних паперів повинні проходити за межами США, і пропонують боку (включаючи емітента і банки-організатори) не повинні робити цілеспрямованих спроб з продажу паперу. У разі якщо цінні папери емітента користуються значним інтересом на ринку США, дане правило також забороняє направляти пропозиції і продавати дані цінні папери громадянам США (включаючи громадян, фізично знаходяться поза США).


Облігаціях або акціях зазвичай присвоюються два окремих набору ідентифікаційних кодів цінних паперів ISIN і CUSIP, окремо за правилами Reg S і Reg 144a.

Терміни з цієї ж категорії