Ви перебуваєте в режимі підказок Вимкнути
Глосарій

Regulation S (Reg S) | Правило Reg S

Категорія — Параметри емісії

Правило Reg S (Regulation S — Rules Governing Offers and Sales Made Outside the United States Without Registration Under the Securities Act of 1933) — Постанова Комісії з цінних паперів та біржам, що дозволяє громадським компаніям не реєструвати цінних паперів, проданих поза США іноземним інвесторам і які під дію частини 5 Закону про цінних паперах 1933 року. Створена в 1990 році ця Постанова була спрямована на те, щоб спонукати іноземних інвесторів купувати американські фінансові активи, щоб підвищити ліквідність американських ринків.


Правило Reg S включає два основні положення: обмеження щодо емітента та щодо продажу. Згідно з цим правилом, пропозиція та продаж даних цінних паперів повинні проходити за межами США, і сторони, що пропонують, (включаючи емітента і банки-організатори) не повинні робити цілеспрямованих спроб з продажу паперу. Якщо цінні папери емітента мають значний інтерес на ринку США, це правило також забороняє спрямовувати пропозиції та продавати ці цінні папери громадянам США (включаючи громадян, які фізично перебувають поза США).


Облігаціям або акціям зазвичай присвоюються два окремі набори ідентифікаційних кодів цінних паперів ISIN та CUSIP , окремо за правилами Reg S та Reg 144a.

Терміни з цієї ж категорії
Терміни з цієї ж категорії

вивчити найповнішу базу даних

800 000

облігацій у всьому світі

Більше 400

джерела цін

80 000

акцій

9 000

ETF

відстежуйте свій портфель найефективнішим способом

  • скринінг облігацій
  • Watchlist
  • Excel ADD-IN
Необхідно зареєструватися для отримання доступу.