Ви перебуваєте в режимі підказок Вимкнути
Глосарій

Pool Factor

Категорія — Параметри емісії

Pool Factor - показник суми початкового кредиту, що залишився, у цінному папері, забезпеченому активами (ABS), виражений числовим коефіцієнтом від нуля до одиниці.

Показник, рівний одиниці, являє собою суму початкового кредиту, і в міру здійснення платежів він прагне нуля.

Pool Factor розраховується шляхом поділу непогашеного залишку основного боргу (непогашений номінал) на початковий залишок основного боргу (початковий номінал).

Зазвичай цей термін застосовується до іпотечних облігацій (MBS) і дозволяє інвестору визначити справедливу ринкову ціну іпотечного цінного паперу. Pool Factor показує, яка частина кредитів, що покриваються цінним папером, ще не погашена. Також, якщо на якомусь конкретному етапі коефіцієнт нижче, ніж очікується, це може стати сигналом про швидке погашення кредитів та ймовірність того, що деякі іпотечні кредити були погашені повністю. Це, у свою чергу, зменшує кількість кредитів, що покриваються пулом, і підвищує ризик невиконання зобов’язань щодо виплат будь-яким власником іпотечного кредиту.

У США для іпотечних облігацій Pool Factor щомісяця публікується американськими державними агентствами Freddie Mac , Fannie Mae та Ginnie Mae.

Терміни з цієї ж категорії

вивчити найповнішу базу даних

800 000

облігацій у всьому світі

Більше 400

джерела цін

80 000

акцій

9 000

ETF

відстежуйте свій портфель найефективнішим способом

  • скринінг облігацій
  • Watchlist
  • Excel ADD-IN
Необхідно зареєструватися для отримання доступу.