Ви перебуваєте в режимі підказок Вимкнути
Глосарій

Pfandbriefe | Пфандбріф

Категорія — Види облігацій
Пфандбріф - вид забезпечених облігацій, випущених кредитними установами на підставі німецького закону про Пфандбріф (див. Pfandbriefgesetz). Для випуску потрібна ліцензія на ведення бізнесу спеціального типу Pfandbriefe (так звані банки Pfandbriefe).

Забезпеченням пфандбрифів зазвичай служить заставна на нерухомість (іпотечні пфандбрифи) або кредити державним органам (публічні пфандбрифи, раніше відомі як Kommunalobligationen). Також можливий випуск облігацій, що використовують як заставу вартість судна (Schiffspfandbriefe) або літака (рефінансування авіаційних позик, Flugzeugpfandbriefe).

Щодо розміру позики виділяють сегмент Jumbo Pfandbriefe («слонячі пфандбрифи»), термін відноситься до випусків на суму не менше 1 млрд євро.

Особливості:

Мають безліч регуляторних привілеїв завдяки своїй високій кредитній якості: наприклад, банки можуть використовувати Jumbo-Pfandbriefe як забезпечення Категорії II і традиційні Pfandbriefe як забезпечення Категорії III, визнаються як ліквідні активи рівня 1 або рівня 2A у зв'язку з коефіцієнтом покриття ліквідності (L ), дають вищі інвестиційні ліміти для фондів, які відповідають вимогам Директиви UCITS); зазвичай мають рейтинг ААА, відносяться до високонадійних, прозоро структуровані.
Терміни з цієї ж категорії
Терміни з цієї ж категорії

вивчити найповнішу базу даних

800 000

облігацій у всьому світі

Більше 400

джерела цін

80 000

акцій

9 000

ETF

відстежуйте свій портфель найефективнішим способом

  • скринінг облігацій
  • Watchlist
  • Excel ADD-IN
Необхідно зареєструватися для отримання доступу.