Ви перебуваєте в режимі підказок Вимкнути
Глосарій

Perpetual Option | Вічний опціон

Вічний опціон — це нестандартний, екзотичний фінансовий опціон без заздалегідь встановленої дати погашення. Він є різновидом американського опціону . У той час як термін дії стандартного опціону може змінюватись від декількох днів до декількох років, вічний опціон може бути виконаний у будь-який час і без закінчення терміну дії. Його також називають безстроковим опціоном.

 

Безстроковий опціон дає його власнику право, але не зобов’язання купити (кол-опціон) або продати (пут-опціон) певну кількість базового цінного паперу за заздалегідь визначеною ціною без закінчення терміну дії даного права. Для деяких інвесторів це може представляти перевагу в порівнянні з іншими типами опціонів, оскільки ціна виконання безстрокового опціону дозволяє власнику вибрати момент для купівлі або продажу базового активу, а їхній потенціал для купівлі/продажу за цією ціною не закінчується.

Крім того, безстрокові опціони можуть бути кращими, оскільки вони виключають ризик експірації. Для американського опціону оптимальною стратегією виконання є момент, у якому досягається максимальне значення очікуваного дисконтованого виграшу. А для безстрокових опціонів задачу оптимізації можна спростити до завдання визначення оптимальних значень одного або двох параметрів. Щоб оцінити вічні опціони, необхідно встановити умови оптимального виконання, які можна визначити, коли базовий актив досягає оптимальної ціни.

Вічні опціони не котируються на біржах. Тому вони торгуються лише на позабіржовому ринку (OTC).

Терміни з цієї ж категорії
Терміни з цієї ж категорії

вивчити найповнішу базу даних

800 000

облігацій у всьому світі

Більше 400

джерела цін

80 000

акцій

9 000

ETF

відстежуйте свій портфель найефективнішим способом

  • скринінг облігацій
  • Watchlist
  • Excel ADD-IN
Необхідно зареєструватися для отримання доступу.