Ви перебуваєте в режимі підказок Вимкнути
Глосарій

MosPrime

Категорія — Процентні ставки
(MosPrime Rate, Moscow Prime Offered Rate) один із основних індикаторів грошового ринку РФ, який показує, за якою ставкою провідні комерційні банки надають та залучають рублеві кредити або депозити на московському грошовому ринку.

Ставка розраховується Національною фінансовою асоціацією із 2005 року. Перелік банків, на ставках яких розраховується MosPrime Rate, також формується даною організацією, повинен включати не менше 6 організацій і переглядається не рідше одного разу на рік. Наприклад, індикатор MosPrime може бути розрахований на основі ставок Альфа-Банку, Газпромбанку, Ощадбанку Росії, Райффайзенбанку, ВТБ та інших банків.

MosPrime розраховується на основі процентних ставок, які банки встановлюють за кредитами (депозитами) на терміни overnight, 1 тиждень, 2 тижні, 1 місяць, 2 місяці, 3 місяці та півроку. Розрахунок термінів провадиться від дати «tomorrow», виняток при цьому становить ставка «overnight». Відповідно до цього розрізняють сім типів індексів MosPrime:

1) MOSPRIME O/N

2) MOSPRIME 1W

3) MOSPRIME 2W

4) MOSPRIME 1M

5) MOSPRIME 2M

6) MOSPRIME 3M

7) MOSPRIME 6M

Наприклад, MOSPRIME 2M є індикативною ставкою надання рублевих кредитів або депозитів терміном на 2 місяці.

Ставка MosPrime розраховується як середня арифметична ставка, яка була оголошена кредитними організаціями, що беруть участь у її формуванні.

Інформація щодо ставки оновлюється кожен будній день о 12:30 за московським часом.
Терміни з цієї ж категорії
Терміни з цієї ж категорії

вивчити найповнішу базу даних

800 000

облігацій у всьому світі

Більше 400

джерела цін

80 000

акцій

9 000

ETF

відстежуйте свій портфель найефективнішим способом

  • скринінг облігацій
  • Watchlist
  • Excel ADD-IN
Необхідно зареєструватися для отримання доступу.