Ви перебуваєте в режимі підказок Вимкнути
Глосарій

Jumbo Pool Bonds

Категорія — Структурні продукти

Jumbo Pool Bonds - це облігації, які забезпечені наборами схожих за параметрами іпотечних позик (MBS) від різних іпотечних кредиторів. Найчастіше такі облігації випускає Ginnie Mae II. Jumbo Pool мають перевагу перед пулами з одним емітентом, тому що вони являють собою набори іпотечних кредитів, реалізованих від різних кредиторів, які можуть належати до різних географічних точок.

 

Це дозволяє диверсифікувати ризики щодо невиплат за іпотечними кредитами, у зв'язку з погіршенням економічної факторів  в окремому регіоні (через стихійні лиха, скорочення робочих місць, пандемії тощо)

 

Потенційними ризиками для Jumbo Pool є дострокові виплати за кредитами, або рефінансування наявних іпотек за меншими ставками. У цьому випадку, за облігаціями буде виплачено частину тіла боргу, тим самим скоротивши розмір прибутку, що отримується, за процентними виплатами.

 

Наприклад, якщо номінал з облігації становить 100 доларів, а ставка - 10%, яка виплачується раз на рік, то виплата за відсотками дорівнюватиме 10 доларам. Якщо частину боргу за іпотечними кредитами буде погашено, то буде здійснено виплату за тілом боргу облігації. Таким чином, це зменшить базу, за якою нараховуються відсотки. Наприклад, якщо буде погашено 5% іпотечних позик, то інвестор отримає 5 доларів з кожної облігації, але відсотки нараховуватимуться від номіналу 95 доларів.

 

Приклади облігацій:

 

Ginnie Mae, FRN 16sep2063, USD

Ginnie Mae, FRN 20jan2049, USD (ABS)

Терміни з цієї ж категорії
Терміни з цієї ж категорії

вивчити найповнішу базу даних

800 000

облігацій у всьому світі

Більше 400

джерела цін

80 000

акцій

9 000

ETF

відстежуйте свій портфель найефективнішим способом

  • скринінг облігацій
  • Watchlist
  • Excel ADD-IN
Необхідно зареєструватися для отримання доступу.