Ви перебуваєте в режимі підказок Вимкнути
Глосарій

International Bond (Eurobond) | Міжнародна облігація (Єврооблігація)

Категорія — Види облігацій
Єврооблігація - це емісійна борговий цінний папір, випущений на зовнішньому (міжнародному, офшорному) ринку облігацій, часто володіє наступними характеристиками: розміщена в рамках міжнародного права, андеррайтером виступає великий міжнародний інвестиційний банк, а частіше синдикат міжнародних банків, розміщення проводиться серед інвесторів декількох країн , первинний лістинг здійснений на одній з міжнародних торгових майданчиків. Відмінною характеристикою єврооблігації є присвоєний ISIN-код, що починається з XS / US-символів.

Багато підручники вказують на те, що єврооблігації мають бути розміщені у валюті, відмінній від валюти країни емітента. Незважаючи на це, єврооблігація може бути розміщена в будь-якій валюті (і необов’язково в євро). Проте переважна кількість розміщень зроблено в USD та EUR, оскільки привабливість випусків в цих валютах для інвесторів з різних країн більше. Приклади: єврооблігації РЖД в рублях, єврооблігації AT&T в доларах США, єврооблігації ЄС в євро.

Також важливо відзначити, що єврооблігація не зав’язалося на Європейський союз, хоча перші єврооблігації дійсно були випущені в Європі. На даний момент емітентом може бути країна або організація з будь-якого регіону. Однак часто єврооблігації розміщаються не безпосереднім позичальником, компанією - бенефіціаром випуску, а спеціально створеної для емісії або для ряду емісій SPV (special purpose vehicle, компанія спеціального призначення), зареєстрованої в офшорній юрисдикції.

Знайти єврооблігації в базі Cbonds можна через «Пошук облігацій», вибравши в фільтрі «Тип» - «Єврооблігація» і налаштувавши інші необхідні для вас фільтри.
Терміни з цієї ж категорії
Терміни з цієї ж категорії

вивчити найповнішу базу даних

800 000

облігацій у всьому світі

Більше 400

джерела цін

80 000

акцій

9 000

ETF

відстежуйте свій портфель найефективнішим способом

  • скринінг облігацій
  • Watchlist
  • Excel ADD-IN
Необхідно зареєструватися для отримання доступу.