Ви перебуваєте в режимі підказок Вимкнути
Глосарій

Gray market | Сірий ринок

Часто буває, що учасники ринку укладають угоди з інвесторами або спекулянтами, які готові розпочати торгівлю в передчутті випуску облігацій емітентом або укладати з ними угоди вже після випуску." Сірий ринок представлений не лише цінними паперами – облігаціями. Різновид ринків заснований на типі товарів, представлених на ринку. Існує два визначення сірого ринку цінних паперів. Сірий ринок — неофіційний ринок цінних паперів, на якому здійснюються угоди з облігаціями до того, як їх буде офіційно випущено в обіг.

Сірий ринок - ринок, де дилери можуть виконувати замовлення привілейованих клієнтів на цінні папери, такі як облігації, до того, як вони будуть офіційно випущені. В даному випадку ринок служить для того, щоб визначити попит та ціну (і надбавки, якщо вона буде) цінних паперів до розміщення. Таким чином, андеррайтери та емітенти можуть визначити успішність майбутнього розміщення – у нашому випадку випуску облігацій.

Сірий ринок легальний, на відміну чорного ринку. Угоди на сірому ринку мають обов’язковий характер, але не можуть бути врегульовані до офіційної торгівлі цінних паперів на біржі.

Терміни з цієї ж категорії
Терміни з цієї ж категорії

вивчити найповнішу базу даних

800 000

облігацій у всьому світі

Більше 400

джерела цін

80 000

акцій

9 000

ETF

відстежуйте свій портфель найефективнішим способом

  • скринінг облігацій
  • Watchlist
  • Excel ADD-IN
Необхідно зареєструватися для отримання доступу.