Ви перебуваєте в режимі підказок Вимкнути
Глосарій

Formosa bond | Облігація Формоса

Категорія — Види облігацій

Облігація Формоса (Formosa) - це облігація, випущена на Тайвані, але номінована у валюті, яка відрізняється від тайванського долара. Облігації Formosa можуть бути випущені дочірніми компаніями іноземних компаній, які або вже працюють на Тайвані, або створені для цього. Щоб претендувати на звання емітента облігацій Формосу, позичальники повинні мати кредитний рейтинг BBB або вище. Облігації Формоса котируються та торгуються на біржі Тайбея.
30-річні облігації з нульовим купоном інвестиційного рівня, що акредитують відгукні облігації, найбільш поширена структура облігацій Формоса, як правило, мають приріст прибутковості вище 4% сьогодні в порівнянні з 2,65% для еквівалентних облігацій Казначейства США з нульовим купоном.
Вища прибутковість за облігаціями Формосу повинна компенсувати інвестору як вищий кредитний ризик, і ризик колл-опциона; проте, диверсифікований портфель облігацій інвестиційного рівня без вбудованих відгуків часто має порівнянну прибутковість із відгукними облігаціями Формоса. Таким чином, облігації Формосу значно недооцінюють кол-опціон, який може коштувати стільки ж, скільки кредитний компонент.

Терміни з цієї ж категорії
Терміни з цієї ж категорії

вивчити найповнішу базу даних

800 000

облігацій у всьому світі

Більше 400

джерела цін

80 000

акцій

9 000

ETF

відстежуйте свій портфель найефективнішим способом

  • скринінг облігацій
  • Watchlist
  • Excel ADD-IN
Необхідно зареєструватися для отримання доступу.