Ви перебуваєте в режимі підказок Вимкнути
Глосарій

Foreign bank branch | Філіал банку

Категорія — Учасники ринку
Часто великі банки, які працюють у кількох годинних та валютних зонах випускають облігації через свої іноземні філії з метою мінімізувати ризики та складності в юридичній сфері (наприклад, податковій), з адміністративних та регулятивних причин, включаючи, але не обмежуючись своєчасним доступом на ринки капіталу. У таких випадках купонний платіж може бути підтверджений регулювання податкового кодексу країни, в якій банківська філія відкрита.

Банківська філія не є дочірньою компанією і не є окремою юридичною особою. Зобов’язання, випущені емітентом через іноземну філію, є лише зобов’язаннями емітента і нікого більше, інвестори, які купили такі зобов’язання, є власником ризику емітента.

Іноземні філії повинні слідувати регулюванню обох країн: домашнього та держави, у якій відкрито філію. У більшості країн закони яких дозволяють відкривати філію, банк, який бажає працювати через філію, зобов’язаний отримати банківську ліцензію.

Прикладом великого банку є Bank of China, який регулюється Національним Банком Китаю та з метою фондування у зарубіжних валютах має іноземні філії у кількох фінансових столицях Європи, Америки та Азії для залучення євро, доларів, іен.

Другим прикладом є швейцарська Credit Suisse AG, яка залучає значну частину фондування через філію в Лондоні.

Терміни з цієї ж категорії
Терміни з цієї ж категорії

вивчити найповнішу базу даних

800 000

облігацій у всьому світі

Більше 400

джерела цін

80 000

акцій

9 000

ETF

відстежуйте свій портфель найефективнішим способом

  • скринінг облігацій
  • Watchlist
  • Excel ADD-IN
Необхідно зареєструватися для отримання доступу.