Ви перебуваєте в режимі підказок Вимкнути
Глосарій

FINRA (Financial Industry Regulatory Authority)

Категорія — Ринок облігацій США

FINRA(Financial Industry Regulatory Authority) — Служба регулювання галузі фінансових послуг) — американська незалежна недержавна, некомерційна організація, що має статус саморегулівної, яка здійснює регулювання, посередництво та нагляд за дотриманням законів у сфері бірж, а також брокерів та дилерів — членів цієї організації FINRA регулює торгівлю акціями, корпоративними облігаціями, ф’ючерсами та опціонами. >


Головне завдання FINRA звучить як «захист інвесторів від потенційних зловживань та забезпечення етичної поведінки у фінансовій галузі». Крім регуляційної діяльності FINRA проводить кваліфікаційні іспити, які необхідно складати професійним учасникам ринку цінних паперів.


Регулюючий орган фінансової індустрії був створений у результаті консолідації NASD (National Association of Securities Dealers - Національна асоціація дилерів з цінних паперів) та департаментом регулювання, правозастосування та арбітражу операцій на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE - New York Stock Exchange). Комісія з цінних паперів та бірж схвалила консолідацію у липні 2007 року. Консолідація усунула дублюючі правила та знизила вартість та складність дотримання нормативних вимог.

Терміни з цієї ж категорії
Registration is required to get access.