Ви перебуваєте в режимі підказок Вимкнути
Глосарій

Final terms

Категорія — Загальні поняття
Фінальні умови (Final terms) – один із основних документів, що публікуються емітентом на етапі емісії цінного паперу на додаток до проспекту.
Фінальних умов, як правило, достатньо для розуміння умов випуску та ухвалення рішення про інвестування. На міжнародному ринку облігацій зазначений документ містить інформацію про: емітент, SPV (якщо такий є), номер серії, номер траншу в рамках програми випуску паперів, валюту, обсяг випуску, дати випуску, початку нарахування купонів, погашення, оферт, ранг облігації, метод поширення, учасників розміщення, інформацію про лістинг та інші істотні умови.

Більшість бірж вимагають наявність фінальних умов у переліку відкритої інформації, доступних інвестору. У поодиноких випадках, емітент може не випускати final terms у відкритий доступ.
До групи документів "final terms" входять також інші документи, зокрема:

1) Preliminary terms – відрізняється відсутністю визначеності деяких параметрах емісії. Звідси і назва «preliminary» (приклад: Yinson Holdings, 7.85% perp., USD).

2) Final terms summary – короткий документ із найсуттєвішими параметрами емісії (приклад: HKCG) ), 2.3% 17jun2026, HKD).

3) Final terms addendum – доповнення до початкового final terms, або виправлення в початкових його суттєвих умовах (приклад: Intesa Sanpaolo , 4% 7jun2024, USD (14)).

4) Tap issue final terms – фінальні умови для дорозміщення емісії (приклад: Morgan Stanley B.V., 0% 23dec2020, GBP )
5) Deal summary – неофіційний документ, який по суті є презентацією, прес-релізом, у якому позначені деталі угоди та параметри емісії (приклад: КазАгро, 3.255% 22may2019, EUR).

6) Tap issue deal summary – deal summary дорозміщення (приклад: Білорусь, 8.750% 3aug2015, USD).

7) Key information document (KID) – документ, що в основному випускається для структурних продуктів. Містить суттєві умови продукту, ризики, розглядає різні сценарії нарахування, збільшення, зменшення доходу продукту (приклад: Vontobel Financial Products, 18.3765% 10jan2022, USD).

8) Termsheet – документ із описом структурного продукту (приклад: Raiffeisen Schweiz Genossenschaft, 0% 8jul2021, USD).

Терміни з цієї ж категорії
Терміни з цієї ж категорії

вивчити найповнішу базу даних

800 000

облігацій у всьому світі

Більше 400

джерела цін

80 000

акцій

9 000

ETF

відстежуйте свій портфель найефективнішим способом

  • скринінг облігацій
  • Watchlist
  • Excel ADD-IN
Необхідно зареєструватися для отримання доступу.