Ви перебуваєте в режимі підказок Вимкнути
Глосарій

Fed rate, federal funds rate | Ставка ФРС, ставка за федеральними фондами

Категорія — Процентні ставки
Ставка за федеральними фондами, або ставка ФРС, — це цільова відсоткова ставка, встановлена ​​Федеральним комітетом з відкритих ринків (FOMC), з урахуванням якої комерційних банків займають і дають у борг свої надлишкові резерви одне одному короткі терміни (зазвичай, overnight).

Федеральний комітет з відкритих ринків (FOMC), орган, що визначає грошово-кредитну політику Федеральної резервної системи, збирається вісім разів на рік для визначення ставки по федеральним фондам.

Ставка за федеральними фондами може впливати на короткострокові ставки за споживчими кредитами та кредитними картками, а також на фондовий ринок. За законом банки повинні підтримувати резерв, рівний певному відсотку їх депозитів на рахунку Федеральному резервному банку. Сума грошей, яку банк має тримати на своєму рахунку у ФРС, відома як резервна вимога і ґрунтується на відсотковій частці від загальних депозитів банку.

Цільове значення ставки, встановлене Федеральною резервною системою, досягається за допомогою операцій на відкритому ринку. Оскільки ФРС не може встановити точне значення ставки за допомогою таких операцій, реальне значення може коливатися поблизу цільового.

Ставка по федеральним фондам одна із найважливіших відсоткові ставки економіки США, оскільки вона впливає грошово-кредитні і фінансові умови, які, своєю чергою, впливають на критичні аспекти економіки цілому, включаючи зайнятість населення, зростання економіки та інфляцію.
Терміни з цієї ж категорії
Терміни з цієї ж категорії

вивчити найповнішу базу даних

800 000

облігацій у всьому світі

Більше 400

джерела цін

80 000

акцій

9 000

ETF

відстежуйте свій портфель найефективнішим способом

  • скринінг облігацій
  • Watchlist
  • Excel ADD-IN
Необхідно зареєструватися для отримання доступу.