Ви перебуваєте в режимі підказок Вимкнути
Глосарій

Extendable Bond | Продовжувані облігації

Категорія — Види облігацій
Extendible Bond - це облігація, яка має більше одного можливого терміну погашення, оскільки вона передбачає наявність опціону на продовження і дає право збільшити початковий термін погашення до більш тривалого у визначений період.

Інвестори використовують такі інструменти, щоб змінити умови свого портфеля, скористатися перевагами зміни процентних ставок. Коли відсоткові ставки зростають, облігації погашаються у короткі терміни; коли відсоткові ставки падають, вони діють як облігації з тривалішим терміном погашення. Емітент продовжує виплачувати купони з паперу у разі її продовження власниками облігацій.

Опціоном на продовження зазвичай володіє інвестор (хоча папери з issuer extension option також мають місце), через що даний тип паперу можна порівняти з Puttable bond.

Для позичальника Puttable bond нічим не відрізняється від Extendible bond. Якщо ставки на ринку виявляються нижчими за поточний купон, власник не виконує пут-опціон і тримає папір до погашення. Якщо ставки вищі, утримувач реалізує пут-опціон. Extendible bond діють аналогічно і з погляду оцінки паперу можуть вважатися еквівалентними. Різниця проявляється тільки в тому, що Extendible bond — більш короткий папір, який можна продовжити за допомогою опціону, а Puttable bond — це більш довгий папір, термін якого можна скоротити.
Терміни з цієї ж категорії
Терміни з цієї ж категорії

вивчити найповнішу базу даних

800 000

облігацій у всьому світі

Більше 400

джерела цін

80 000

акцій

9 000

ETF

відстежуйте свій портфель найефективнішим способом

  • скринінг облігацій
  • Watchlist
  • Excel ADD-IN
Необхідно зареєструватися для отримання доступу.