Ви перебуваєте в режимі підказок Вимкнути
Глосарій

Equity Clawback

Категорія — Опціони і їх види

Equity Clawback (EqC) - опціон, що закріплює право емітента на дострокове погашення частини обсягу облігації в будь-який день встановленого заздалегідь періоду.

За своєю суттю EqC нагадує call-опціон, оскільки виключне право виконання має емітент. При цьому погашення облігацій в рамках EqC здійснюється за рахунок коштів, залучених емітентом в результаті розміщення акцій, будь то первинне або додаткове розміщення. EqC характеризується трьома параметрами: - ціна погашення; - дата закінчення дії; - максимально можлива частка обсягу емісії, яку емітент може погасити в рамках опціону.

Як правило, період дії EqC починається з дати початку нарахування купонів по облігації і закінчується через 3 роки; найпоширеніша максимальна частка викупу становить 35% (як, наприклад, в B/E Aerospace, 5.25% 1apr2022, USD). Незважаючи на те що власники облігацій не мають права відмовитися від виконання опціону, даний варіант дострокового погашення часто є вигідним і для них, оскільки ціна виконання EqC при інших рівних вище, ніж у call-опціонів. "

Терміни з цієї ж категорії
Терміни з цієї ж категорії

вивчити найповнішу базу даних

800 000

облігацій у всьому світі

Більше 400

джерела цін

80 000

акцій

9 000

ETF

відстежуйте свій портфель найефективнішим способом

  • скринінг облігацій
  • Watchlist
  • Excel ADD-IN
Необхідно зареєструватися для отримання доступу.