Ви перебуваєте в режимі підказок Вимкнути
Глосарій

Contingent Convertibles (CoCos) | Умовно конвертовані облігації (CoCos)

Категорія — Види облігацій
Contingent Convertibles (CoCos) або умовно-конвертовані облігації – це боргове зобов’язання, яке конвертується у власний капітал у разі виникнення фінансових проблем у емітента. Інакше кажучи, якщо капітал емітента починає знижуватись і доходить до певного кордону, то облігація або конвертується в акції емітента, або списується.

За структурою облігації CoCo складаються з механізму абсорбції збитків (the loss absorption mechanism: конвертація чи списання) і тригера (trigger), який цей механізм запускає. Облігація може мати один або кілька тригерів, які прив’язані до бухгалтерських або ринкових показників, наприклад, CET1 (Common Equity Tier I), відношення капіталізації до активів компанії, і т.д. Наведемо кілька прикладів Contingent Convertibles: Barclays Bank PLC, 7.625% 21nov2022, USD, Credit Agricole SA, 8.125% 19sep2033, USD, Credit Suisse Group AG, 7.5% perp., USD.

Найчастіше емітентами подібних облігацій є банки та фінансові інститути, найбільш типові інвестори – банки та індивідуальні інвестори Європи та Азії, які отримують більшу прибутковість через те, що беруть більший ризик у порівнянні з класичними облігаціями.

Ринок таких облігацій почав активно зростати після світової фінансової кризи 2009 року переважно у зв’язку з посиленням вимог фінансових регуляторів до достатності капіталу банків.
Терміни з цієї ж категорії
Терміни з цієї ж категорії

вивчити найповнішу базу даних

800 000

облігацій у всьому світі

Більше 400

джерела цін

80 000

акцій

9 000

ETF

відстежуйте свій портфель найефективнішим способом

  • скринінг облігацій
  • Watchlist
  • Excel ADD-IN
Необхідно зареєструватися для отримання доступу.