Ви перебуваєте в режимі підказок Вимкнути
Глосарій

Chastity bond

Категорія — Види облігацій
Chastity bond (англ. "Chastity" - "порядність") - тип корпоративної облігації, яка погашається за номіналом у разі настання події, яка піднімає вартість придбання для потенційного покупця. Прикладом таких подій є вороже поглинання та зміна контролю над емітентом.

Найчастіше chastity bonds випускають, коли потенційний покупець робить громадську заяву про свої наміри про майбутнє поглинання. Даний вид паперів емітується на основі припущення, що якщо під час поглинання відбудеться дострокове погашення великого випуску облігацій, то покупцеві доведеться заплатити надмірно дорого за угоду.

Ризики:

1) У разі якщо початкова ставка для покупки компанії є істотно нижчою за ту вартість, яку в кінцевому рахунку компанія-покупець готова буде заплатити за угоду, то додаткові витрати на погашення Chastity bond будуть несуттєвою перешкодою для потенційного покупця;

2) Збільшення боргових зобов’язань компанії може допомогти у стримуванні ворожого поглинання. Однак у довгостроковій перспективі така перевага у бік боргу у балансовому звіті може зробити компанію потенційно вразливою для майбутнього ворожого поглинання, т.к. в ослабленому стані їй може не вистачити фінансової стійкості, щоби підтримувати свою незалежність.
Терміни з цієї ж категорії
Терміни з цієї ж категорії

вивчити найповнішу базу даних

800 000

облігацій у всьому світі

Більше 400

джерела цін

80 000

акцій

9 000

ETF

відстежуйте свій портфель найефективнішим способом

  • скринінг облігацій
  • Watchlist
  • Excel ADD-IN
Необхідно зареєструватися для отримання доступу.