Ви перебуваєте в режимі підказок Вимкнути
Глосарій

Capital Protection with Leveraged Participation

Категорія — Структурні продукти
Структуровані продукти із захистом капіталу та участю зазвичай пропонують гарантоване погашення основної суми, інвестованої в сертифікат (тільки при настанні дати погашення), а також можливість брати участь у прирості ціни базового інструменту. Однак через захист капіталу рівень можливої ​​участі у зростанні зазвичай нижчий, ніж у разі стандартної купівлі базового активу.

Стандартні характеристики продукту:

- функція Participation: отримання доходу від зростання базового активу (зазвичай визначено певний відсоток від зростання ціни базового активу, який може отримати інвестор);
- захист капіталу: повернення інвестованих у сертифікат коштів при погашенні.

Умови повернення вкладених коштів для інвестора можуть бути, наприклад, такими:

Допустимо існує структурний продукт в основі якого акції Novartis N і вказані такі умови щодо сертифікату: 100% гарантія капіталу та 50% фактор участі у зростанні базового інструменту. Таким чином, якщо ви тримаєте цей сертифікат до дати погашення, вам у будь-якому випадку буде повернуто суму, що дорівнює сумі інвестованого капіталу, навіть якщо акції Novartis впадуть на 40%. Одночасно ви братимете участь у підвищенні ціни акцій Novartis, хоча й у розмірі лише 50 відсотків.

Тобто якщо акції на момент покупки сертифікату коштували 60 франків і були оцінені в 66 швейцарських франків на дату погашення (тобто з 10-відсотковим прибутком), ви отримали б 5-відсотковий прибуток від своїх інвестицій.
Терміни з цієї ж категорії
Терміни з цієї ж категорії

вивчити найповнішу базу даних

800 000

облігацій у всьому світі

Більше 400

джерела цін

80 000

акцій

9 000

ETF

відстежуйте свій портфель найефективнішим способом

  • скринінг облігацій
  • Watchlist
  • Excel ADD-IN
Необхідно зареєструватися для отримання доступу.