Ви перебуваєте в режимі підказок Вимкнути
Глосарій

Bookrunner | Організатор

Категорія — Учасники ринку
Організатор - інвестиційний банк або інвестиційна компанія, яка допомагає емітенту розміщувати облігації на ринку. Організатор може нести відповідальність за відповідність випущених цінних паперів законодавству.

Організатор виконує наступні завдання: аналіз можливостей і перспектив виходу емітента на ринок, визначення умов і параметрів випуску, підготовка емісійних документів, взаємодія з іншими учасниками ринку цінних паперів, формування пулу інвесторів, проведення PR-заходів (road show і інші способи взаємодії з потенційними інвесторами ) та інші. Сума винагороди визначається як % від обсягу випуску емісії. Відсоток винагороди сильно залежить від категорії позичальника.

Інформація про організаторів первинного розміщення виводиться в блоці «Розміщення» в поле «Організатор», організаторів дорозміщень можна побачити в блоці «Аукціони та дорозміщення».

Cbonds складає ренкінги організаторів на різних ринках і сегментах ринку. Готові ренкінги представлені в розділі: http://old.cbonds.com/rankings/

Користувач також може згенерувати свій ренкінг організаторів, налаштувавши свої критерії в конструкторі ренкінгів: http://old.cbonds.com/rankings/ generator /
Терміни з цієї ж категорії
Registration is required to get access.